Felanmälan

Andreas Haak

VD, Försäljning (CEO, Sales)

andreas.haak@lav.se
+46 (0)8 545 686 05
+46 (0)70 564 66 07
LinkedIn-profil

Karin Malmsten

Vice VD, Ekonomichef (COO, CFO)

karin.malmsten@lav.se
+46 (0)8 545 686 03
+46 (0)70 652 24 86
LinkedIn-profil

Ernst Konecnik

Försäljningschef (Sales Manager)

ernst.konecnik@lav.se
+46 (0)8 545 686 06
+46 (0)70 564 66 44
LinkedIn-profil

Paul Malmsten

AV-specialist, Försäljning (Sales)

paul.malmsten@lav.se
+46 (0)8 545 686 21
+46 (0)70 647 45 39
LinkedIn-profil

Adrian Franzén

Försäljning (Sales)

adrian.franzen@lav.se
+46 (0)8 545 686 07
+46 (0)70 564 66 08

Peter Wahlberg

Teknisk Chef (Technical Manager)

peter.wahlberg@lav.se
+46 (0)8 545 686 04
+46 (0)70 647 45 37
LinkedIn-profil

Jonas Norling

Servicechef (Service Manager)

jonas.norling@lav.se
+46(0)8 545 686 18
+46(0)70 350 16 56
LinkedIn-profil

Gunnar Sundquist

Teknisk supportchef (Technical Support Manager)

gunnar.sundquist@lav.se

Pernilla Glinning

Support Manager, Service/Installation (Service)

pernilla.glinning@lav.se
+46 (0)8 545 686 13
+46 (0)70 564 66 43
LinkedIn-profil

Niklas Skoglund

AV-specialist, Service/Installation (Service)

Jonathan Dakers

AV-specialist, Service/Installation (Service)

Christoffer Olsson

AV-specialist, Service/Installation (Service)

Patric Abreu

AV-specialist, Service/Installation (Service)

Christoffer Jäderberg

AV-specialist, Service/Installation (Service)

Muaz Alkhazani

AV-specialist, Service/Installation (Service)

Michael Waerner

AV-specialist, Hyresavdelning (Rental)

michael.waerner@lav.se
08 545 686 22
070 564 66 09

Leif Malmqvist

AV-specialist, Hyresavdelning (Rental)

leif.malmqvist@lav.se
08 545 686 23
070 564 66 06

Felanmälan

Kontaktinformation

Telefon: 08 663 52 55
Fax: 08 661 79 77
Org.nr: 556036-4498

Ljus & AV Teknik i Stockholm AB
Box 14071
104 40 Stockholm

Besöksadress:
Riddargatan 40, 114 57 Stockholm

Har du talang?

Vi söker alltid nya medarbetare och samarbeten. Skicka gärna ett mejl med ditt förslag eller din ansökan.

office@lav.se


Vi söker AV-specialist!

LAV söker en AV-Specialist inom service/installation med kvalitetstänk som fokus. Några års erfarenhet inom ljud, ljus och bild är önskvärt men viktigast är ditt intresse för teknik och människor. Resten kan du lära dig här. Körkort är ett krav.

Maila in ditt cv till office@lav.se eller hör av dig till Andreas Haak (VD) 08-545 686 05 eller Karin Malmsten (vVd/Ekonomi) 08-545 686 06 om du vill veta mer om oss eller tjänsten.