Gör en felanmälan här

Andreas Haak

CEO

andreas.haak@lav.se
+46 (0)8 545 686 05
+46 (0)70 564 66 07
LinkedIn-profil

Karin Malmsten

COO, CFO

karin.malmsten@lav.se
+46 (0)8 545 686 03
+46 (0)70 652 24 86
LinkedIn-profil

Ernst Konecnik

Sales Manager

ernst.konecnik@lav.se
+46 (0)8 545 686 06
+46 (0)70 564 66 44
LinkedIn-profil

Paul Malmsten

Senior Key Account Manager

paul.malmsten@lav.se
+46 (0)8 545 686 21
+46 (0)70 647 45 39
LinkedIn-profil

Adrian Franzén

Key Account Manager

adrian.franzen@lav.se
+46 (0)8 545 686 07
+46 (0)70 564 66 08
LinkedIn-profil

Magnus Sundin

Project Manager

magnus.sundin@lav.se
08-545 686 04
070-5646652
LinkedIn-profil

Peter Wahlberg

Technical Manager

peter.wahlberg@lav.se
+46 (0)8 545 686 04
+46 (0)70 647 45 37
LinkedIn-profil

Pernilla Glinning

Support Manager, Service/Installation

pernilla.glinning@lav.se
+46 (0)8 545 686 13
+46 (0)70 564 66 43
LinkedIn-profil

Jonas Norling

Service Manager, AV-specialist, Service/Installation (Service)


LinkedIn-profil

Christoffer Olsson

AV-specialist, Service/Installation (Service)


LinkedIn-profil

Patric Abreu

AV-specialist, Service/Installation (Service)


LinkedIn-profil

Ludwig Jutterström

AV-specialist, Service/Installation (Service)


LinkedIn-profil

Gunnar Sundquist

AV-specialist, Service/Installation (Service)


LinkedIn-profil

Oscar Freund

AV-specialist, Hyresavdelning (Rental)

rental@lav.se

LinkedIn-profil

Richard Segerman Wallin

AV-specialist, Hyresavdelning (Rental)

rental@lav.se

LinkedIn-profil

Övriga medarbetare

AV-specialist, Service/Installation (Service)


LinkedIn-profil

Gör en felanmälan här

Kontaktinformation

Telefon: 08 663 52 55
Fax: 08 661 79 77
Org.nr: 556036-4498

Ljus & AV Teknik i Stockholm AB
Box 14071
104 40 Stockholm

Besöksadress:
Riddargatan 40, 114 57 Stockholm

Har du talang?

Vi söker alltid nya medarbetare och samarbeten. Skicka gärna ett mejl med ditt förslag eller din ansökan.

office@lav.se


Vi söker AV-specialist!

LAV söker en AV-Specialist inom service/installation med kvalitetstänk som fokus. Några års erfarenhet inom ljud, ljus och bild är önskvärt men viktigast är ditt intresse för teknik och människor. Resten kan du lära dig här. Körkort är ett krav.

Maila in ditt cv till office@lav.se eller hör av dig till Andreas Haak (CEO) 08-545 686 05 eller Karin Malmsten (COO,CFO) 08-545 686 06 om du vill veta mer om oss eller tjänsten.